کولر آبی برفاب مدل BF5-CP 7000

کولر
جهت مشاهده ابعاد بزرگتر روی تصویر کلیک کنید
  • برند : برفاب
  • کد محصول : 3612128176
  • وضعیت موجودی : موجود است

کولر آبی برفاب مدل BF5-CP

برفاب یکی از دستگاه های سرمایشی کاربردی با پد سلولزی برای ایجاد هوای خنک و مطبوع به شمار می رود. کولرهای آبی برفاب در مدل های پرتابل و معمولی تولید و در اختیار مصرف کننده قرار می گیرند. همچنین کولرهای آبی برفاب از پدهای پوشالی و سلولزی به منظور انجام فرآیند خنک سازی استفاده به عمل می آورند.

فروش اقساطی بلند مدت
تعویض کالای دست دوم با نو با بهترین قیمت

 کولر آبی مدل BF5-CP برفاب یکی از دستگاه های سرمایشی کاربردی با پد سلولزی برای ایجاد هوای خنک و مطبوع به شمار می رود. کولرهای آبی برفاب در مدل های پرتابل و معمولی تولید و در اختیار مصرف کننده قرار می گیرند. همچنین کولرهای آبی برفاب از پدهای پوشالی و سلولزی به منظور انجام فرآیند خنک سازی استفاده به عمل می آورند.
برخورداری از ظرفیت هوادهی 6600 متر مکعب بر ساعت، کولر آبی مدل BF5-CP را به گزینه خرید بسیاری از خریداران و مشتریان مبدل ساخته است. لازم به ذکر است که در انتخاب کولر آبی پارامترهای مهمی نظیر شرایط آب و هوایی و فضای مورد استفاده، از درجه اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشند. عدم رعایت این موارد میتواند منجر به اتلاف انرژی و همینطور افزایش هزینه های مصرفی و اقتصادی مصرف کننده شود.
ویژگی های کولر آبی مدل BF5-CP
بدون تردید، مواد اولیه و متریال استفاده شده در ساختار کولر آبی از مؤلفه های حائز اهمیت تلقی می گردد. بدنه کولر آبی مدل BF5-CP از ورق های گالوانیزه ساخته شده است. در پرتو بهره مندی از بدنه گالوانیزه، مقاومت کولر آبی در برابر عوامل محیطی و پوسیدگی افزایش پیدا می کند. همچنین این ویژگی از ساختار کولر آبی در برابر تابش مستقیم نور آفتاب جلوگیری به عمل می آورد. مصرف انرژی بهینه و راندمان سرمایشی بالا، از دیگر ویژگی های مهم کولر آبی برفاب قلمداد می گردد.
مجهز به الکترو موتور و پمپ با کیفیت – تولیدات برفاب با الکتروموتور الکتروژن با ۵ سال ضمانت الکتروموتور عرضه می شوند، که این ضمانت بر روی بسته بندی محصول مشخص شده است.
مشتریان گرامی: توجه داشته باشید که ممکن است در برخی از تولیدات برفاب که در انبار فروشندگان موجود است از الکتروموتور با برند دیگری استفاده شده باشد.لطفا در صورت اهمیت این موضوع برای شما قبل از خرید با فروشنده مشورت نمایید.
جنس بدنه: گالوانیزه
توان موتور: یک دوم اسب بخار
توان الکتریکی کولر: حداقل ۳۵۰ – حداکثر 750 وات
توان الکتریکی پمپ: ۴۵ وات
میزان هوادهی : 6635 متر مکعب بر ساعت
ابعاد دریچه: ۴۸۰*۴۹۰
ابعاد محصول – ارتفاع – میلی متر: 1000
ابعاد محصول – عمق – میلی متر: 870
ابعاد محصول – پهنا – میلی متر: 870
مزایا کولر آبی مدل BF5-CP
راندمان سرمایشی مطلوب
کیفیت ساخت مناسب
سهولت در نصب و استفاده
مجهز به کلید RCCB (کلید حفاظت از جان)
صرفه جویی در مصرف آب و انرژی
ایجاد هوای خنک و دلپذیر
قیمت مقرون به صرفه
موارد ایمنی
رعایت نکات ایمنی در هنگام نصب، تعمیر و سرویس کولر آبی میتواند از بروز بسیاری از حوادث جدی مانند برق گرفتگی جلوگیری نماید. بر این اساس، در هنگام نصب کولر آبی مدل BF5-CP مناسب است که از نشتی یا قطعی جریان برق اطمینان حاصل کرد. عدم تماس دست مرطوب با بدنه کولر از دیگر موارد مهم در این زمینه می باشد.
اجزا و قطعات
در ساختار هر کولر آبی مجموعه ای از قطعات الکتریکی و متعلقات مکانیکی به کار رفته است.
شیر تخلیه
پد سلولزی
دریچه ها
بدنه
تسمه
پولی
شناور
پمپ آب
موتور کولر آبی
درباره برند برفاب
برند برفاب یکی از بزرگ ترین واحدهای تولیدی در عرصه لوازم خانگی در کشور به شمار می رود. اخذ گواهینامه استاندارد ISO/ IEC 17035 و گواهینامه IMS یا سیستم مدیریت یکپارچه، حکایت از کیفیت مطلوب محصولات برفاب دارد.