یخچال ساید بای ساید اسنوا سری هارمونی SN8-2340GW

یخچال
جهت مشاهده ابعاد بزرگتر روی تصویر کلیک کنید
  • برند : اسنوا
  • کد محصول : 1722362865
  • وضعیت موجودی : موجود است

یخچال ساید بای ساید اسنوا سری هارمونی SN8-2340GW

نوع کالا: یخچال ساید بای ساید

برند: اسنوا

مدل: هارمونی  S8-2340GW

رنگ: سفید – نقره ای

ظرفیت: 32 فوت

قابلیت منحصربه فرد: مجهز به آبسردکن - سیستم نوفراست - دارای هوم بار - لامپ LED - مجهز به کمپرسور اینورتر دیجیتال - صفحه نمایش لمسی - یخساز اتوماتیک - قفل کودک - هشدار بازماندن درب


معرفی یخچال ساید بای ساید اسنوا سری هارمونی SN8-2340GW

یخچال ساید بای ساید اسنوا سری هارمونی SN8-2340GW  با جدیدترین تکنولوژی روز جهانی و با توجه به نیاز و اقتصاد خانواده طراحی و تولید شده.

همچنین اسنوا  به طراحی و اندازه مناسب محصول توجه زیادی داشته که مناسب برای هر فضا و سلیقه ای باشد.

امروزه مصرف انرژی و برق با توجه به افزایش تعرفه ها به طوری با اهمیت است که دیگر استفاده از کالاهای پر مصرف مقرون به صرفه نیست حتی اگر با کیفیت و دوام باشند.رتبه انرژی محصولات اسنوا همگی رتبه +A هستند که کاملا کم هزینه و راندمان بالا هستند.

یخچال ساید بای ساید اسنوا سری هارمونی SN8-2340GW   طراحی شده به منظور نمایش هارمونی در آشپزخانه شما

عمق کم کابین متناسب با آشپزخانه های امروزی: قرارگیری یخچال داخل کابینت بدون بیرون زدگی به منظور دستیابی به حدا کثر زیبایی در آشپزخانه شما

Increasing Freezer Capacity

with Slim in-Door Ice Maker

افـــزایش ظـرفـیـت فــریزر بــــا یــخـساز فــوق باریک بر روی در

مواد غذایی تازه برای خانواده سالم با سیستم سرمایش هوشمند

شـش حسـگر هوشـمند تشـخیص دمـا بـا سیسـتم Smart Cooling سـرمایش یکنواخـت و پایـداری را داخـل یخچال فراهـم می نمایـد تـا مـواد غذایـی در دمـای مطلـوب، تـازه و سـالم حفـظ شـوند.

حفظ طعم واقعی غذاها با بوگیر قدرتمند در ساید بای ساید اسنوا مدل S8-2340

عطـر و بـوی مـواد غذایـی نیـز همچـون طعـم آن بایـد تـازه و طبیعـی حفـظ گـردد. بوگیـر قدرتمنـد تعبیـه شـده در سـری هارمونـی بـا از بیـن بـردن بوهـای نامطبوع،موجـب حفـظ طعـم واقعـی غذاهـا می گـردد.

مواد غذایی، تازه تر و سالمتر از همیشه با سامانه گردش هوای چندگانه

در ایــن سیســتم، دریچــه هــای متعــددی بــه منظــور جریــان هــوا داخــل یخچــال تعبیــه شــده اســت کــه موجـب چرخـش دائمـی هـوا در تمـام سـطوح بـه صـورت یکپارچـه و در نهایـت تازگـی و طـراوت هـر چـه بیشـتر مـواد غذایـی مـی گـردد.

لذت خوردن نوشیدنی های خنک با یخساز و آبسردکن خودکار همراه با فیلتر قدرتمند

یخسـاز ساید بای ساید اسنوا مدل هارمونـی، یـخ تکـهای مناسـب بـا نیـاز روزانـه را فراهـم میکنـد و بـه سـبب اسـتفاده از فیلتـر تصفیـه واقعـی، آب تصفیـه شـده طعمـی گـوارا و طبیعـی دارد.

آرامش و آسایش همراه با کاهش مصرف و صدا در ساید بای ساید اسنوا مدل S8-2340

DIGITAL INVERTER COMPRESSOR

 کمپرسور اینورتر دیجیتال با عملکرد بهینه و قابلیت کارکرد در پنج سطح (توان خروجی،) کارایی بسیار بالاتری را نسبت به کمپرسورهای معمولی دارا میباشد که سبب کاهش مصرف انرژی در نتیجه کاهش هزینه برق و کاهش آلودگی صوتی میشود.کمپرسور اینورتر با قابلیت تنظیم دور موتور مناسب برای سرمایش مورد نیاز، علاوه بر نگهداشت بیشتر تازگی مواد غذایی؛ با کاهش چشمگیر مصرف انرژی بهمیزان %23 و در نتیجه کاهش هزینه ها، موجب دستیابی به گرید +A برای این محصول شده است.کمپرسور اینورتر با کنترل هوشمند و تنظیم کارکرد یکنواخت، %11 صدای کمتر تولید میکند تا زندگی با آرامش بیشتری را برای شما فراهم آورد.